Skip to content

Политика на приватност

Беручи до уваги захист ваших особистих даних і вступ в силу положень Регламенту Європарламенту та Ради № 2016/679 від 27 квітня 2016 (ЄС) 25 травня 2018, ми принесли правила обробки персональних даних у відповідність з нові правила.
Ви також погоджуєтеся з обробкою персональних даних, залишаючи посилання на наш сайт.
Додаткова інформацію про особисту політику обробки даних можна знайти нижче:
політика конфіденційності
Ця політика конфіденційності регулює обробку і захист персональних даних, наданих покупцям товарів, одержувачів комерційної інформації і веб-сайт користувачів.

1. Загальна інформація
Ваші персональні дані будуть оброблятися у відповідності до вимог Правил Європейського Парламенту 2016/679 і Ради від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб при обробці персональних даних і їх вільного переміщення. Директива 95/46 / EG (іменоване в подальшому «Rodo») видалення даних і скасування.

Захист даних відповідає вимогам Rodo і зберігання здійснюється на захищених серверах.

(2) З якою метою і на якій основі обробляються дані?
Ми обробляємо ваші дані для обробки, включаючи ваше ім’я, адресу електронної пошти, поштову адресу, адресу доставки, номер телефону та IP-адреса:

а) продаж, обмін і повернення товару, упорядкована доставка вантажів, розгляд скарг. Правова основа для обробки в цьому випадку є стаття 6 (1) (б) Родо, що дозволяє нам обробляти дані, необхідні для виконання договору. Якщо ваші особисті дані включені в бухгалтерські документи, ми будемо обробляти їх з цілями і обмеження, що випливають із Закону про бухгалтерський облік від 19 вересня 1994 року, а також правової основи для обробки є стаття 6, пункт 1 (с) RODO, ,

б) передача комерційної інформації і пряме надання товарів і послуг (прямий маркетинг). Правова основа для обробки в цьому випадку є стаття 6 (1) (а) Родо, що дозволяє обробляти дані з вашої згоди.

Ми надали свої особисті дані нам добровільно. Нездатність забезпечити необхідні дані від нас або відкликати свою згоду на обробку таких даних не дозволить нам обробити ваше замовлення або відправити вам комерційну інформацію.

Інформація, отримана в журналах сервер не пов’язана з конкретними особами і не використовується адміністратором для ідентифікації користувача. Вони є лише допоміжним матеріалом для управління сайтом і їх зміст не розголошуються нікому, крім тих, хто уповноважений управляти сервером.

Хто може отримати доступ до своїх особистих даних?
В нашій організаційній структурі, тільки уповноважені співробітники і партнери мають доступ до ваших персональних даних. Доступ до персональних даних також надається нашим партнерам з продажу для підтримки процесу продажів, таких як звітність компаній, ІТ-компаній, кур’єрських компаній, хостинг-провайдерів, рекламних агентств послуг адміністратора і електронних послуг організацій. платежі.

З огляду на захист ваших особистих даних і вступ в силу положень Європейського парламенту і Ради правило 27 2016/679 від 27 квітня 2016 роки (ЄС) 25 травня 2018, ми доповнили наші правила обробки з новими правилами персональних даних.

Ви також погоджуєтеся з обробкою персональних даних, залишаючи посилання на наш сайт. Додаткова інформацію про особисту політику обробки даних можна знайти нижче:

Як довго ми зберігаємо ваші дані?
Адміністратор збереже ваші особисті дані тільки протягом періоду, необхідного для виконання положень чинного законодавства. Це означає, що ми можемо зберегти ваші персональні дані протягом розумного періоду часу, навіть якщо ви припиніть використовувати ваші послуги. Це відноситься, зокрема, до інформації, необхідним для спостерігача, щоб виконати свої зобов’язання перед державними органами. Поки ваша згода не впливає на законність обробки до тих пір, поки не буде анульований дані, ваше домовленість повинна оброблено, поки не буде скасовано або вилучено.

Хто може отримати доступ до своїх особистих даних?
Одержувачі даних можуть бути нашими партнерами, з якими ми діємо на підставі угоди про аутсорсинг обробки даних від нашого імені, поєднуючи продукти і послуги.

6) Чи будуть ваші дані будуть відправлені в третю країну або міжнародну організацію?
Обробка даних на території Європейської економічної зони у співпраці з постачальником послуг (колл-центр послуг) на території держав-членів Європейського Союзу на підставі договору аутсорсингу.