You are here

Засідання робочої групи Постійно діючої комісії басейну р.Інгулець

Submitted by elena on Птн, 09/01/2017 - 11:00

31 серпня в Дніпропетровському обласному управлінні водних ресурсів відбулось засідання робочої групи Постійно діючої комісії басейну р.Інгулець, в якому прийняв участь начальник Південно-Бузького БУВР С.Письменний. Засідання проводилось під головуванням начальника Дніпропетровського облводресурсів Володимира Добриніна.

У процесі роботи були розглянуті питання стосовно виконання заходів Регламенту промивки русла та екологічного оздоровлення річки Інгулець, поліпшення якості води Карачунівському водосховищі та на водозаборі Інгулецької зрошувальної системи у 2017 р

У роботі також взяли участь: начальник Кіровоградського облводресурсів І.Житомирський, начальник каналу Дніпро-Інгулець О.Панченко, головний гідротехнік ДП «Укррудпром» В.Медведь, головний інженер ДПП «Кривбас-промводопостачання» К.Борщ, радник голови Дніпропетровської ОДА І.Ломако, та інші.

В результаті обговорення, члени робочої групи дійшли висновку щодо виконання Регламенту в повному обсязі та визначили пропозиції стосовно промивки та оздоровлення басейну р.Інгулець у наступному 2018 році.