You are here

Джерела нашої надії

Submitted by elena on Втр, 08/22/2017 - 10:11

         На правобережній стороні річки Південний Буг від с.Петрово-Солониха до с.Трихат Миколаївського району 20-21 серпня 2017 р. пройшов захід «Збережи джерело», організований Миколаївським МУВГ та ГО «Сила єднання» при участі педагогів та учнів шкіл. В ході  заходу діти та дорослі провели 2-х денний похід, під час якого знаходили та розчищали джерела.

         Кожен з учасників вніс свій посильний вклад в проведення  проекту «Збережи джерело». Миколаївське МУВГ провело організаційні заходи, начальник управління, Михайло Поліщук, допоміг транспортом та необхідним інвентарем, спеціалісти управління провели бесіду про р. Південний Буг, значення джерел та дбайливе ставлення до природи рідного краю. Південно-Бузьке БУВР зробить  хімічний аналіз відібраних проб води і тим самим допоможе з паспортизацією джерел. ГО «Сила єднання» надало об’яву в електронних засобах інформації, провели попередню домовленість з учасниками проекту, організували харчування та вивіз

сміття з прибережної смуги річки Південний Буг. Директор спортивно-розважального центру «Истоки» гостинно прийняв дітей та дорослих  у себе на базі, розповів історію с.Петрово-Солониха, показав підземний хід до винних погребів колишнього поміщика А.Бредіхіна, надав палатки, каремати та спальні мішки. Ввечері керівник «Истоков» провів культурне дозвілля з дітьми. 

Учні Ольшанської, Трихатської та Миколаївської шкіл під керівництвом вчителя географії Трихатської ЗОШ приймали активну участь у розчищенні джерел та збиранні сміття навколо них.

Під час походу знайшли і впорядкували 18 джерел, взяли проби на хімічний аналіз води. Новачки  самі навчилися проводити експрес-аналіз води, розводити багаття, готувати їжу, ставити намети.

Діти подякували за цікаво проведений час, за поглиблення знань про збереження довкілля в чистоті для майбутніх поколінь, екологічний стан прісноводних водойм, смачну юшку, печену картоплю та узбецький плов.

  Начальник ВВР ММУВГ Грубась Л.