You are here

Газета Чорноморська зірка від 1 червня 2017 року № 43-44

                                                            Корисно та приємно.

20-го  травня 2017 року, саме в День річки Південний Буг діти Кам’янської ЗОШ відвідали II міжнародний фестиваль історичного середньовічного бою «Кубок Ольвії-2017». Поїздка була організована Миколаївським  міжрайонним управлінням водного господарства  для дітей –  учасників конкурсу дитячого малюнку «Вода – джерело життя», що проводився  Південно - Бузьким управлінням водних ресурсів на протязі березня – квітня цього року.

Рицарський турнір відбувся у кінно – спортивній школі м. Миколаєва. Дітлахи  із задоволенням подивились бої рицарів, стріляли із справжнього середньовічного лука, билися на мечах (щоправда не на справжніх, що виявилось не менш захопливим), мали змогу прийняти участь у квестах та малюванні, приміряти справжні рицарські шоломи, покататись на поні. Не забули організатори і про смаколики: смажені на грилі ковбаски, картоплю фрі , солодкі напої, тощо.

Також, у  день нашої  рідної річки, дітей та нас ознайомили з роботою   Кам’янської зрошувальної системи Миколаївського МУВГ. Навіть нам, дорослим , було цікаво побувати на насосній станції «Урожайна». Машиніст станції Калошин Денис  розповів про роботу  потужних насосних агрегатів, а інженер – гідротехнік Кам’янської експлуатаційної дільниці Гадецька С.В.  прочитала лекцію   на тему:  «Річка Південний  Буг».       

Діти приїхали  додому втомлені  але  веселі, захопливим розповідям   не було кінця.  Незабутніх вражень  та  спогадів з дитинства нашим діткам вистачить на все життя. Не забули і про самих маленьких учасників  конкурсу: їх нагородили наборами для образотворчого мистецтва.

Від імені батьків Кирильчук С.І. висловлює подяку  організаторам  поїздки- начальнику Миколаївського міжрайонного управління водного господарства - Поліщуку М.В., керівнику ПСП « Україна»- Костерчуку А.І. та директору Кам’янської ЗОШ – Бойчук С.М.

 Зичимо всім  здоров’я  та  благополуччя.

С.Гадецька, інженер-гідротехнік КЕД Миколаївського МУВГ