You are here

Газета Вісник Жовтневщини від 13 травня 2017 року № 19 (9313)

Чисте довкілля – запорука здорового життя

 Спеціалісти Вітовського УВГ завжди беруть участь у всіх природоохоронних заходах . Приводяться в належний санітарний та естетичний стан території поблизу водних об’єктів та каналів,у заплавах річок на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах,а також на прилеглих територіях адміністративних будівель та виробничих баз.

Піклування про чистоту водних джерел, струмків та організація заходів ,спрямованих на поліпшення їх стану  є одним з напрямків роботи управління. Працівники управління власним прикладом демонструють можливість догляду за природними джерелами заради збереження цих важливих водних об’єктів.

 За останні роки працівниками управління безпосередньо розчищено і впорядковано сім джерел, три витоку малих річок.

У ході проведення акцій «День Води»,«День довкілля»,»До чистих джерел», розчищено від сміття 9км берегів прибережно-захисної смуги ставку на б. Іванівській, висаджені  150 саджанців дерев,50 кущів, упорядковано 0,007га газонів квітів. Упорядковані території біля кам’яної брили балки Вітовта також  джерела в Корабельному районі: «Потьомкіна», «Богоявленське»,»Вітовське».

В заходах було залучено 80 працівників управління. Всі разом ми збережемо і примножимо природу та покращимо стан водних ресурсів  нашого краю.

         

В.о.начальника управління                                              Хайчевський М.М.