You are here

Нарада-семінар до Дня Південного Бугу

Submitted by elena on Суб, 05/20/2017 - 17:02

19 травня 2017 року в Будинку культури Первомайського району с. Мигія відбулась нарада-семінар до Дня Південного Бугу на тему: «Управління водними ресурсами річки Південний Буг на прикладі Мигійських порогів Первомайського району». В нараді прийняли участь представники водогосподарських організацій басейну, природоохоронних установ, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, науковці, краєзнавці, журналісти, учні та всі небайдужі до долі річки. Всього 43 учасника.

Метою заходу було, насамперед, віддати належну шану значенню річки Південного Бугу в житті суспільства, обговорення пріоритетних завдань та заходів з ефективного використання водних ресурсів та визначення першочергових кроків щодо покращення екологічного стану річки Південний Буг на прикладі референційної ділянки басейну – Мигійських порогів.

Учасники семінару заслухали та обговорили наступні питання: загальна характеристика та сучасний стан басейну річки Південний Буг; якість води в басейні річки Південний Буг та інші цікаві факти, пов’язані з річкою Південний Буг.

В ході наради-семінару учасники отримали інформацію про сучасний стан, кількість, якість водних ресурсів та екологічні проблеми річки Південний Буг, визначили шляхи та способи розв’язання проблем негативних змін у екологічному стані річок басейну; поділилися успішним досвідом у вирішенні екологічних проблем, приведення у належний санітарно-екологічний стан джерел; підвели підсумки та привітали переможців конкурсу дитячого малюнку "Вода - джерело життя".

Всі учасники наради-семінару в подальшому прийняли участь в пізнавальній екскурсії по Мигіївським порогам річки Південний Буг.

За результатами наради-семінару визначені подальші кроки щодо пріоритетних завдань, заходи з ефективного використання водних ресурсів та визначені першочергові кроки щодо покращення екологічного стану річки Південний Буг.

А. Брагін, начальник відділу водних об’єктів, використання водних ресурсів та моніторингу