You are here

Про роботу з інформаційними запитами

Звіт про надходження запитів на отримання інформації за ІІ квартал 2017 року

До Південно-Бузького БУВР надійшло 2 запити на отримання публічної інформації за ІІ квартал 2017 року. Розглядалися питання щодо надання інформації про проблеми екології та витрат води в р. Південний Буг. Відповідь за запитами на інформацію  було надано у визначений строк та відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто, у п’ятиденний термін.

Звіт про надходження запитів на отримання інформації за І квартал 2017 року

До Південно-Бузького БУВР надійшло 2 запити на отримання публічної інформації за І квартал 2017 року. Розглядалися питання щодо надання інформації про проблеми екології та ін. Відповідь за запитами на інформацію  було надано у визначений строк та відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто, у п’ятиденний термін.

Звіт про надходження запитів на отримання інформації за ІV квартал 2016 року

До Південно-Бузького БУВР запитів на отримання публічної інформації за ІV квартал 2016 року не надходило. 

Звіт про надходження запитів на отримання інформації за ІІІ квартал 2016 року

До Південно-Бузького БУВР надійшло 3 запити на отримання публічної інформації за ІІІ квартал 2016 року. Розглядалися питання щодо надання інформації про водосховища,  інформації стосовно окремих показників соціально-еконогміфчного розвитку та ін. Відповідь за запитами на інформацію  було надано у визначений строк та відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто, у п’ятиденний термін.

Звіт про надходження запитів на отримання інформації за ІІ квартал 2016 року

До Південно-Бузького БУВР надійшло 2 запити на отримання публічної інформації за ІІ квартал 2016 року. Розглядалися питання щодо загального обсягу водосховищ, ставків та ін., питання паспорту та плану водосховища. Відповідь за запитами на інформацію  було надано у визначений строк та відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто, у п’ятиденний термін.

Звіт про надходження запитів на отримання інформації за І квартал 2016 року

До Південно-Бузького БУВР надійшло 3 запити на отримання публічної інформації за І квартал 2016 року. Розглядалися питання щодо проектної документації на днопоглиблювальні роботи; щодо переліку водних об’єктів та характеристика природних джерел; звіт про використання води за формою 2-ТП Водгосп та ін. Відповідь за запитами на інформацію  було надано у визначений строк та відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто, у п’ятиденний термін.

До Південно-Бузького БУВР надійшло 4 запити на отримання публічної інформації за ІV квартал 2015 року. Розглядалися питання проектної документації на днопоглиблювальні роботи, відновлення та функціонування меліоративних систем та ін. Відповідь за запитами на інформацію  було надано у визначений строк та відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто, у п’ятиденний термін.

Звіт про надходження запитів на отримання інформації за ІІІ квартал 2015 року

До облводресурсів надійшло 3 запити на отримання публічної інформації за ІІІ квартал 2015 року, щодо обсягу водозабору в Олександрівському водосховищі, щодо виконання ремонтно-доглядових робіт, щодо річок Миколаївської області.Відповідь за запитами на інформацію  було надано у визначений строк та відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто, у п’ятиденний термін.

Звіт про надходження запитів на отримання інформації за ІІ квартал 2015 року

До облводресурсів надійшов один запит на отримання публічної інформації за ІІ квартал 2015 року, щодо належності земель с/г призначення до земель водного фонду.Відповідь за запитом на інформацію  було надано у визначений строк та відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто, у п’ятиденний термін.

Звіт про надходження запитів на отримання інформації за ІV квартал 2014 року

До облводресурсів за IV квартал надійов 1 запит, який стосувався питання надання інформації щодо прийняття програми щодо санітарного стану території. Відповідь за запитом на інформацію  було надано у визначений строк та відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто, у п’ятиденний термін.

Звіт про надходження запитів на отримання інформації за ІІ квартал 2014 року

До облводресурсів за ІІ квартал надійов 1 запит, який стосувався питання законності збору коштів за риболовлю. Відповідь за запитом на інформацію  було надано у визначений строк та відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто, у п’ятиденний термін.

Звіт про надходження запитів на отримання інформації за І квартал 2014 року

До облводресурсів за І квартал надійшло 3 запити, які стосувалися питань законності користування земельними ділянками; проекту землеустрою; погодження днопоглиблювальних робіт. Відповідь за запитами на інформацію  було надано у визначений строк та відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто, у п’ятиденний термін.

Звіт про надходження запитів на отримання інформації за ІV квартал 2013 року

До облводресурсів за ІV квартал надійшов 1 запит, який стосувався питання законності належності прибережних смуг. Відповідь за запитом на інформацію  було надано у визначений строк та відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто, у п’ятиденний термін.

Звіт про надходження запитів на отримання інформації за ІІІ квартал 2013 року

До облводресурсів за ІІІ квартал надійшов 1 запит, який стосувався питання водного об'єкту. Відповідь за запитом на інформацію  було надано у визначений строк та відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто, у п’ятиденний термін.

Сторінки